Családi Egészség Nap

A Moravcsik Alapítvány és a Gold Center Sportegyesület közösen Családi Egészség Napot szerveznek, amire minden érdeklődőt szeretettel várunk.
Időpont: 2015. január 18. 10-15 óra
Helyszín: Gold Center, Budapest, XI. ker. Budafoki út 111-113.

A rendezvény célja, a pszichiátriai betegséggel élők, valamint családjaik bevonása egy aktív, egészségmegőrző programba. A Családi nap további célja a diszkrimináció és stigmatizáció csökkentése, figyelemfelhívás a betegség megelözés, és egészségmegőrzés fontosságára, valamint sikerélmények megélésének elősegítése.

A tervezett programok lehetőséget nyújtanak a résztvevőknek a legdivatosabb edzésformákkal való megismerkedéshez, váltóversenyeken való részvételhez. A rendezvény ideje alatt a foci és fallabda pálya is a résztvevők rendelkezésére áll, valamint több, az egészségmegőrzés témáját körüljáró előadás is meghallgathatnak, akik eljönnek a programra.

Csocsó klub

Helyszín: 2. telephely,