Helyszíne: BAB Galéria
Budapest, VIII. ker. Üllői út 60-62.

Képgaléria

A rendezvényre belépőjegy: 1.000,- Ft, amivel hozzájárulsz Alapítványunk munkájához.

Időpont: 2014. november 4.
Téma: antik Egyiptom, piramiselméletek
Előadó: Kurdi János

Az előadást követően kerekasztalbeszélgetés a PsychArt24 művészeti maratonról Kovács Emesével, BAB Galéria vezetőjével és Szomolya Szabinával a BAB Galéria művészeti menedzserével, a PsychArt24 főszervezőivel.

Időpont: 2014. október 18.
Téma: a prehistorikus kor művészetének története
Előadó: Kurdi János

Az előadást követően bemutatjuk a "Lakik bennem valaki" című könyvet. A könyvben Nagy Péter verseit és Soós Barbara novelláit Török Orsolya és Laukó Éva festményei illusztrálják. A könyv Alapítványunk támogatásával került kiadásra limitált példányszámban.

A program az Olvasás Éjszakája keretében valósul meg, aminek ebben az évben a kapcsolatfelvétel a fő témája, mint a létrejövő kontakt, a létrejövő összefüggés, a létrejövő (érzelmi, akár intim) viszony. Az Olvasás Éjszakáján kapcsolatfelvételek történnek, az olvasó találkozik íróval, olvasó találkozik más olvasóval és aki eljön a Galériába, az találkozhat velünk is.