Az Alapítvány alaptevékenysége a Semmelweis Egyetem Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinika és az azzal együttműködő szervezetek tevékenységének támogatása; a pszichiátriai és idegrendszeri kutatások támogatása, azok szervezése és elősegítése; a lelki betegségek megelőzésével és gyógyításával kapcsolatos oktatás támogatása; valamint a társadalom mentálhigiénéjének javítása, és a társadalom pszichiátriai kultúrájának emelése.

2014. április 8-tól "közbeszerezhetőek" vagyunk!

A Nemzeti Fejlesztési Minisztérium és az MNV Zrt. együttműködésében a szociálisan felelős közbeszerzés széleskörű alkalmazása érdekében a védett foglalkoztatók termékeit és elérhetőségét összegező adatbázis jött létre. Az adatbázis létrehozásának célja, hogy az NFM elősegítse a szociális szempontok minél szélesebb körű alkalmazását, valamint növelni szeretnék a védett foglalkoztatók számára fenntartott közbeszerzések számát.

Alapítványunk is bennevan az adatbázisban.

Keresse közbeszerezhető termékeinket a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt. honlapján.