Alapítványunk az 1. telephelyen (Balassa utca 6. I. emelet) működtetett könyvtárában nemcsak kölcsönözni lehet, hanem beszélgetni is, megvitatni egy-egy aktulásan felmerülő témát.
A könyvtár rendelkezésére áll a SE Pszichiátriai és Pszichoterápiás Klinikán bent fekvő betegek részére is.
Nyitvatartás: hétfő-csütörtök 9-11.30 óra
Klubvezető és könyvtáros: Bíró Fruzsina, Farkas Viktor

A 2. számú telephelyen (Kőbánya út 22.) már az adományokból épülő, jelenleg  565 példányszámnál tartó saját könyvtár áll a könyvbarátok rendelkezésére.
Nyitvatartás: kedd-csütörtök-péntek 9-12 óra
Klubvezető és könyvtáros: Bíró Fruzsina

A könyvtárak népszerűek, látogatottak, hiszen ez az egyik legismertebb szocioterápiás módszer,  a biblioterápia speciális kiterjesztése és önsegítő csoportként történő működtetése.

Könyvtárosaink várják a további könyv adományokat, amivel bővíthetjük könyvtárunk választékát.