Tisztelt Kollegák!

A Moravcsik Alapítvány keretében működő ÉLETMÓD Klub foglalkozásain egyénre szabott mozgásprogrammal és étrendi tanácsadással várjuk Önöket.

A csoportos tornán TRX kötél segítségével, illetve tornaszőnyegen könnyen elsajátítható gyakorlatokat tanít be edzőnk. A 45 perces foglalkozások során mindig figyelembe veszi az egyéni állapotokat, igényeket, így mindenki a saját maga tempójában dolgozhat.

Igény szerint heti súlymérés, illetve diétás napló megbeszélése is van lehetőség, így látható napi lebontásban, hogy egyénileg miben kellene változtatni az egészségesebb tápanyagbevitel, illetve a fogyás szempontjából.

Tavasszal és nyáron az edzéseket a Népligetben, a szabadban elhelyezett erősítő gépekkel, focival és frizbizéssel egészítjük ki.

Helyszín:  2. telephely
Időpont: minden szerdán