Helye: az Alapítvány székhelye, Bp. VIII. ker. Balassa utca 6.
A szolgáltatás igénybe vehető minden hónap első csütörtökön 12.00-14.00 óra között.

Ez a szolgáltatás elérhető még a Józsefvárosi Szociális és Gyermekjóléti Központ Álláskeresési Tanácsadásán (1081 Bp., Népszínház utca 22.)

Klub vezetője: Farkas-Lengyel Ingrid
e-mail: farkas-lengyel.ingrid(kukac)med.semmelweis-univ.hu

A szolgáltatás tartalma, tevékenységek:

• az önéletrajz, a kísérőlevél, a motivációs levél és az álláspályázat elkészítésében segítségnyújtás;
  • a telefonos álláskeresés technikáinak elsajátítása;
  • a személyes találkozóra, állásinterjúra való felkészülésben, valamint a munkábaállás és a munkahely-megtartás témakörében felkészítés;
  • internetes álláskeresés;
  • aktuális munkaerő-piaci információk.

A munkakereséssel kapcsolatos ügyintézés érdekében biztosítjuk a telefonhasználatot.

Az Álláskereső Klub programjában való részvétel önkéntes, kivéve a tranzit foglalkoztatásban részvevő kollegákat, akiknek a programban kötelezően részt kell venni!